KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7393564
nr 739 3564
Erik Tryggelin
(1878-1962), Sverige
Blandteknik, Erik Tryggelin (1878-1962), signerad, 1900, bladets mått: 55x40
måndag 6 februari 2012
kl 17:05:07
Erik Tryggelin
Läs mer om Erik Tryggelin